Wrocław

Wrocławskie Krzyki przyciągają nowych mieszkańców

Stolica Dolnego Śląska to dziś niezwykle ciekawe miejsce dla nowych inwestycji budowlanych. Wydaje się jednak, że to właśnie nowe mieszkania na Krzykach we Wrocławiu cieszą się największą popularnością wśród inwestorów. Buduje się tutaj osiedla mieszkaniowe w bardzo wysokim standardzie. Całość jest bardzo dobrze zlokalizowana i świetnie skomunikowana z resztą miasta.

Wszystko to sprawia, że okolice ulicy Tarnogajskiej czy Gazowej to świetne miejsce do tego, aby wprowadzić się tutaj z całą rodziną. Bliskość szkół, przedszkoli oraz placówek służby zdrowia sprawia, że bardzo chętnie kupują tu mieszkania rodziny z dziećmi. Idąc za potrzebami rynku deweloperzy oddają tutaj co roku do użytku zarówno niewielkie mieszkania i apartamenty,  jak i mieszkania kilkupokojowe, o dużo większym metrażu. Z pewnością każdy znajdzie tutaj swoje lokum.

Popularne inwestycje na terenie Tarnogaja

W okolicach Parku Wschodniego i Parku Tarnogajskiego mieści się niezwykle ciekawa inwestycja. Osiedle Lokum di Trevi we Wrocławiu zlokalizowane w kwadracie ulic Tarnogajskiej, Klimasa, Gazowej i Międzyleskiej to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które szukają wolnych lokali na wrocławskich Krzykach.

To nowoczesne i bardzo sensownie zaprojektowane osiedle oferuje lokale od niespełna 30 do 105 metrów kwadratowych. Mieszkania są bardzo dobrze rozplanowane i mają bardzo funkcjonalne i przemyślane układy pomieszczeń. Planowanych jest 9 etapów tej inwestycji i większość z nich oddana jest już do użytku. Duża i nowoczesne osiedle zlokalizowane jest w bardzo cichej, kameralnej wręcz części Krzyków.

Obok bliskości wielu terenów zielonych na atrakcyjność tej inwestycji w dużym stopniu wpływa świetna komunikacja. Bliskość ul Armii Krajowej pozwala na dojazd w praktycznie każdą część Wrocławia.