O mnie

Jestem agentem nieruchomości, który specjalizuje się w wyszukiwaniu obiektów pod inwestycje. Posiadam 6-letnie doświadczenie, jakie pozyskałem przy współpracy z różnymi podmiotami firmowymi, biznesowymi oraz podczas samodzielnej pracy.
Rynek nieruchomości to przestrzeń, która wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz umiejętności, a także dużej dozy intuicji. Przeprowadzam transakcje zgodnie z przepisami polskiego prawa, dokładnie dopełniając wszystkich formalności. Dbam o każdy szczegół, gwarantując bezpieczeństwo transakcji. Posiadam fachową wiedzę z zakresu nieruchomości, ale także doskonale poznałem rynek inwestycji. Orientuję się w atrakcyjności przestrzeni miejskiej, która ma być docelowym obszarem biznesowym dla moich klientów. Dysponuję ponadto umiejętnościami negocjacyjnymi, ponieważ zależy mi na osiągnięciu satysfakcjonującej ceny.
Doradzam oraz podpowiadam kierunki działania. Jestem w stanie bezbłędnie ocenić, która nieruchomość wydaje się być perspektywiczna pod określoną branżę.
W pracy cenię sobie elastyczność działania, a także utrzymanie doskonałych relacji z klientami, na których rzecz pracuję. Wytrwałość, zaangażowanie i determinacja kształtują moje podejście zawodowe, aczkolwiek najbardziej cenię sobie etykę i zasady, zgodnie z którymi zawsze staram się postępować.